تبلیغات
***مدلهای 2009-2010*** - مدل لباس خواب زنانه
***مدلهای 2009-2010***
شیک پوش و جذاب باش

لینکدونی

 

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

مدل لباس خواب زنانه

لباس زیر زنانه سرطان زاست ! (ادامه مطلب...)

 

بسیاری از زنان جامعه ما نمی دانند که بستن سوتی ن به مدت طولانی ارمغانی به جز سرطان برای آنها ندارد.


به گزارش گروه ترجمه سامانه خبری سلامت نیوز، برای سالهای طولانی، اغلب مقالات به دلایلی از عوامل ایجاد کننده سرطان س ینه مثل نا مناسب بودن تغذیه ، ورزش نکردن و..... به عنوان عوامل اصلی زمینه ساز این بیماری که بیشترین میزان مرگ ومیر زنان را در 2 دهه اخیرداشته ،اشاره می کردند.

این مطالعات قاعدتا باید قابل قبول باشند ولی خانمهایی که در طرح Linda Mccarthey شرکت کردند، زنانی مذهبی ،گیاهخوارو ورزشکار بودند که شانسی دردوری از سرطان س ینه نداشتند. شاید اغلب مقالات متقاعد کننده ای که تا کنون در ارتباط با سرطان س ینه دیده شدهمربوط به پوشیدن سوتین باشد.

درمطالعاتی که در مورد سرطان س ینه وارتباطش با سوتی ن در آمریکا انجام شده ، متوجه شده اند که زنان مبتلا به سرطان س ینه سابقه ای در پوشیدن سوتی ن های تنگ ورزشی وطولانی مدت آنها داشته اند.

درحقیقت تقریبا تمام افرادی که سرطان س ینه داشته اند بیش از 12 ساعت در روز سوتی ن پوشیده اند.

وقتی یک خانم سوتی ن تنگ ومحکم می پوشد ،سینه هایش را تحت فشار قرار می دهد،در نتیجه راههای لنفاوی س ینه بسته می شود ونهایتا در آن ایجاد برجستگی می کند.این عامل باعث می شود مایعی که به تدریج انباشته شده است، متورم وحساس شده وبه شکل کیست در بیاید . ضمن این که سموم نیز باید از طریق عروق لنفاوی به بیرون رانده شوند.

به هر حال در یک س ینه با سوتی ن محکم وتنگ این مراحل به خوبی انجام نمی شود ودرنتیجه سموم درس ینه ها تجمع می یابند. در واقع سوتی ن ها عامل ایجاد س ینه های بیمار هستند.سوتی ن ها حمایت ساختگی وغیرواقعی از س ینه ها به عمل می آورند ودر واقع بدن انسان قدرت نگهداری ازس ینه ها توسط خودشان راازدست می دهند و به همین دلیل اغلب خانمها بدون سوتی ن احساس نا خوشایندی دارند.

پس برای پیشگیری از سرطان س ینه نباید سوتین های تنگ پوشید و حتی در صورت امکان بدون آن بخوابید.

یک نکته قابل توجه آن است که میزان موفقیت برای بازگشت از س ینه فیبروتیک حتی برای افرادی که 15-10 روز بدون سوتی ن بوده اند بسیار بالا بوده است. ثابت شده است بسیاری از خانمهایی که بدون سوتی ن بوده اند به طور معجزه آسایی بیماری آنها بهبودی یافته است.


 

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مهندس بیتا

آخرین پست ها

جستجو

 

 

نویسندگان